Právě vyšlo

Infrasauny Praha

24. 6. 2013, 16:17 | Diskuze (0)
Infrasauny Liberec

24. 6. 2013, 16:16 | Diskuze (0)


Zboží

Infrasauny

Infrasauny

26. 7. 2013, 16:02

Ifrasauny se používají především k předehřátí lidského těla před sportováním, k rehabilitaci a regeneraci organismu, ale i před pobytem v chladném prostředí obecně. Proto je najdete v hotelech, fitnesscentrech, ale i soukromých bytech či rodinných domech.

Soukromá infrasauna jen pro vás

Obrovskou výhodou infrasaun je fakt, že se vyrábějí přímo na míru. Není tedy problém pořídit si je do soukromých domácností, bytů, rodinných domů. Ceníky renomovaných výrobců tohoto sortimentu většinou nabízejí tři až čtyři základní rozměry, není ale problém vyrobit a dodat infrasaunu přesně dle pořžadavku zákazníka. Rozměry se zpravidla odvíjejí od počtu osob, který infrasauna pojme najednou.

Menší infrasauny pro méně osob

Už z principu, na kterém jsou infrasauny založeny, vyplývá, že se vyrábějí pouze v menších rozměrech. Většinou jsou určeny pro 1, 2, 3, 4 nebo maximálně 5 osob. V infrasaunách se totiž dosahuje o něco nižších teplot než v těch klasických. Navíc se lidský organismus prohřívá v poloze vsedě. Nepolévají se žádná kamna, nejsou nutné ani následné ochlazovací procesy v kádích a bazéncích s ledovou vodou. Díky tomu opravdu není problém pořízení soukromé infrasauny přímo k vám domů.

Saunování kdykoli

Rehabilitace a celková regenerace díky prohřívání těla v sauně je příjemná, zdravá, a proto stále oblíbenější. Často bychom si to vše rádi dopřáli, nechce se nám ale absolvovat cestu do fitka, bazénu, kosmetického studia a podobně. O částkách, které bychom za častější procedury platili nemluvě. Není nic lepšího, než investovat sice trochu více, ale jednou a navždy. Pořídit si infrasaunu na míru přímo domů. Jen vybrat jestli pro 1 nebo rovnou 5 osob.

Instalace infrasauny na míru

Nebojte se starostí s montáží infrasauny. Většina výrobců zajistí vše od výroby až po instalaci u vás doma. Samotná montáž pak v případě kabiny pro 1, 2 osoby trvá pouze 1 den, vestavěná sauna pro 3–4 osoby vyžaduje maximálně 2–3 dny. Navíc nezapomeňte využít nabídky dopravy infrasauny na místo určení za velmi příjemnou cenu, v okolí velkých měst často zcela zdarma. Poradenství odborníků je pak už naprostou samozřejmostí.
Zobrazení: 37685 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze